Ubytování Phuket

Ubytování Phuket

Phuket přezdívaný "Perla jihu" si vysloužil toto jméno díky své neobvyklé a proto přenádherné scenérii nad i pod vodou. Romantické bílé písečné pláže, barevné korálové útesy, dobrodružné deštné pralesy, nebezpečné hory se stovkami vodopádu, palmové háje (mimochodem jako stvořené pro romantické večerní procházky) a azurové moře s viditelností až 40 m do jeho hlubin, ano tímto vším disponuje exotický, největší, nejbohatší a nejnavštěvovanější ráj Thajska ostrov Phuket.


» Online rezervace

Poslední recenzeZvětšit mapu

Phuket (Thajsko)

Pro ty, kteří se dokážou odtrhnout od pláže, má tato oblast co nabídnout. Dech beroucí buddhistické a čínské chrámy, muslimské mešity, luxusní golfová hřiště, farma orchidejí a motýlů. Také určitě stojí za to půjčit si motorku nebo džíp a projet si thajské hory a džungli. U toho se samozřejmě musíte zastavit u slonů, které můžete nakrmit, pohladit a dokonce se na nich i projet. A když už jsme u toho, co musíte vidět, zajděte alespoň jeden večer do Phuket Town, což je živé, energetické a pulzující město s pestrou směsí čínské a portugalské architektury, nejznámější atrakcí je buddhistický chrám Galong, největší a nejsložitější chrám na Phuketu.

 

Nadšenci pro potápění a šnorchlování se na Phuket mnohokrát vracejí právě proto, aby mohli znovu spatřit ten okouzlující podvodní svět (známé korálové útesy na Coral Island). Jestli nemáte potápěčský certifikát, tak ani to není žádný problém, protože i nato tady jsou připraveni. Ve většině středisek jsou totiž potápěčské školy, kde certifikát získáte za hubičku.

Napsala: Nikola JaráTOP 10 Luxusní hotely

 1. Anantara Phuket Villa
 2. Mom Tri's Villa Royale
 3. Twinpalms Phuket
 4. The Pavilons Phuket
 5. Villa Zolitude resort & Spa
 6. The Palm Beach Club
 7. The Vijitt Resort Phuket
 8. Dusit Thani Laguna Phuket

TOP 10 Budget hotely

 1. At home Hotel
 2. Malai House
 3. Kata Beach Center Hotel
 4. Orchid Hotel and Spa
 5. Sunset Mansion
 6. The Kris Resort
 7. Patong Voyage Place
 8. APK Resort and Spa
 9. The Beach Boutique house
 10. Kata Poolsite Resort